Christian Berg litografi

261186

BERG, Christian (1893-1976): Prismakomposition för observatorium Paris 1928, färglitografi, signerad och daterad Christian Berg 1974, 87/125, 37x26 cm

Fack 16

Christian Berg litografi
Budhistorik (3 bud)

1408723
450
1406916
1406916

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.