Barnsäng

261185

BARNSÄNG, 1900-talets första hälft, utdragbar, smide, svartlackerad, höjd 74, 56x82-140 cm, 2 dynor medföljer

Slitage, intrycksskador, lagad

Rum 5

Barnsäng

Budhistorik (14 bud)
1405605
1405109
1405093
1404641
950
1404641
750

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.