Yrjö Kukkapuro karmstol

261183

KARMSTOL, 1980-tal, svartlackerade stålrör samt skinn, Yrjö Kukkapuro, etikettmärkt Design Yrjö Kukkapuro, "Avarte", Finland

Bruksslitage

Möbler, Design

Rum 6

Yrjö Kukkapuro karmstol

Budhistorik (12 bud)
1408725
1 900
1408746
1 800
1408725
1 700
1408720
1 600
1407073

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.