Fåtölj

261181

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, stomme i björk, sits i plast, sitthöjd, 45 cm, enligt uppgift köpt i Helsingfors

Slitage

Rum 5

Fåtölj

Budhistorik

2014-08-29 kl 20:33
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.