Barstol Lindau och Lindekrantz

261179

BARSTOL, 1900-talets andra hälft, "Linda", Börge Lindau & Bo Lindekrantz för Lammhults, sitthöjd 62 cm

Bruksslitage, nit saknas

Möbler, Design

Rum 6

Budhistorik (6 bud)
1409188
550
1409040
500
1408446
450
1406883
1403931

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.