Skrivbord Louis XV-stil

261173

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérat i mahogny, sarg med lådor, beslag och ornament i förgylld brons, skrivyta i konstskinn, höjd 82, 168x92 cm

Smärre släpp och fanerbortfall

Rum 2

Skrivbord Louis XV-stil

Budhistorik (15 bud)
1409128
1409071
3 800
1409127
3 800
1409071
3 600
1409034
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.