Renzo Ugolini oljemålning

261162

UGOLINI, Renzo (född 1930): "Himlen och fåglar", monogramsignerad och daterad -78 a tergo, olja på duk, 92x74 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Renzo Ugolini oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1409424
1 300
1409421
1409400
1409413
1409400
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.