Jean Dewasne färgserigrafi

261155

DEWASNE, Jean (Frankrike 1921-1999): Komposition, osignerad, färgserigrafi, 65x80 cm

Smärre kantskador

Fack 6

Jean Dewasne färgserigrafi
Budhistorik (2 bud)

1409515
1408215

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.