Sandro Chia etsning/collage

261152

CHIA, Sandro (Italien född 1946): Alchemy, signerad och daterad 86, 16/70, etsning/collage, 54x36 cm

Gulnader

Fack 6

Sandro Chia etsning/collage
Budhistorik (4 bud)

1400499
1399027
650
1398945
600
1398936
550

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.