Carl Brandt oljemålning

261150

BRANDT, Carl (1852-1930): Insjölandskap med fäbod, signerad och daterad C. Brandt 1912, olja på duk, 74x92 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1403669
1403667
1400168

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.