Karl Andersson oljemålning

261143

ANDERSSON, Karl (1853-1942): Hästar med vagn, signerad Kalle Andersson Grisslehamn 1921, olja på duk, 55x121 cm

Repor och färgbortfatll

Konst, Måleri

Rum 3

Karl Andersson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1409619
1409615
1409611
1 900
1409030
1 800
1409606
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.