Tor Eklund oljemålning

261132

EKLUND, Tor (1894-1982): Motiv från Stockholm, "Renstiernasgatan norrut från Skånegatan", signerad och daterad Tor Eklund 1918, olja på duk, 58x72 cm

Dukhål

Konst, Måleri

Rum 5

Tor Eklund oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1405799
1405774
1 400
1405571
1405241
1405238
650

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.