Karmstolar i skinn

261115

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, skuren valnöt, läderklädda, sitthöjd 46 cm

Slitage, skador och fläckar

Rum 4

Karmstolar i skinn

Budhistorik (26 bud)
1409320
4 200
1409208
1409208
3 600
1408244
3 400
1408244
3 200

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.