Glasmålning Kina 1800-tal

261105

GLASMÅLNING, Kina, 1800-tal, interiör med figurer, 49x33 cm

Skador

Orientaliskt, Konst, Konst

Rum 5

Glasmålning Kina 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
1409048
1 800
1405133
1 700
1405132
1405131
500
1404940
450

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.