Antonio Music etsning

261103

MUSIC, Zoran Antonio (1909-2005): Komposition, signerad och daterad Music 59, 46/65, etsning, ca 22x29,5 cm; oramad

Rum 1

Antonio Music etsning
Budhistorik (9 bud)
1405789
1402569
2 800
1400744
2 600
1400508
2 400
1398934

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.