Marc Chagall etsning

261098

CHAGALL, Marc (1887-1985): Figurkomposition, signerad i trycket, etsning, ca 29,5x23,5 cm

Rum 1

Marc Chagall etsning
Budhistorik (8 bud)
1408802
900
1408579
850
1408202
1408202
650
1398932
600

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.