IIkka Pärni

261094

PÄRNI, Ilkka (född 1959): "New York", signerad och daterad -88, akryl på papper, 33x33 cm

Konst, Måleri

Fack 12

IIkka Pärni

Budhistorik (7 bud)
1405451
1 400
1406418
1 300
1405451
1403811
1400364

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.