Bägare 1800-tal

261092

BÄGARE, silver, oidentifierad tillverkarstämpel, Moskva 1856, graverad och tremblerad dekor, spår av förgyllning, höjd ca 8,5 cm

Bucklor

Silver

Monter 4

Bägare 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
1409167
750
1409007
700
1409007
650
1401873
600
1408040
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.