Axel Peter oljemålning

261087

PETER, Axel (1863-1942): Stilleben med vinglas och äpplen, signerad Ax Peter, olja på duk uppfodrad på pannå, 41x55 cm

Ytmärke

Konst, Måleri

Rum 5

Axel Peter oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1409355
750
1408990
600
1408987
550
1408983
500
1405392
450

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.