Golvvas Kina lackimitation med drakar

261078

GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-talets slut, lackimitation med drakar i relief, höjd 59 cm

Mindre nagg

Orientaliskt, Porslin

Rum 2

Budhistorik (21 bud)
1407514
4 800
1404271
4 600
1407513
4 400
1404271
4 200
1404574

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.