Silver bl a Tostrup

261071

SUPSKEDAR, 2 st, Tostrup, förgyllt silver med emaljarbete, i originalask, BORSTAR, 2 st, silver, England, BÄGARE, Stockholm 1938, SALTKAR, 2 st, GAB, Stockholm 1951, skedar medföljer

Bägare samt borste med skada, bucklor

Silver

Monter 4

Silver bl a Tostrup

Budhistorik (4 bud)

1399855
1399172
1399171
1399169

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.