Bordslampa kinesisk vas

261069

BORDSLAMPA, porslin och metall, Kina 1700-tal, senare montering i sk ormolu, total höjd 57 cm

Vasen med lagning

Orientaliskt, Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa kinesisk vas

Budhistorik (11 bud)
1407353
750
1407668
700
1407353
650
1407480
600
1407353
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.