Robert Rauschenberg litografi

261068

RAUSCHENBERG, Robert (1925-2008): "Veils 1", signerad, daterad och numrerad Rauschenberg 74, 6/20, blindstämpel, litografi, bladmått 57x77 cm

Gulnader, vågigt blad

Rum 17

Robert Rauschenberg litografi
Budhistorik (25 bud)
1408623
6 800
1408457
6 600
1407828
6 400
1407774
6 200
1407827
6 200

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.