Anthony O´Carroll mixed media

261061

O'CARROLL, Anthony (Irland, född 1942): Komposition, signerad och daterad O`Carroll 78, blandteknik/collage, 70x49 cm

Slitage

Konst, Måleri

Fack 3

Anthony O´Carroll mixed media

Budhistorik (3 bud)

1408602
1400027
1398969

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.