Madeleine Pyk färglitografi

261059

PYK, Madeleine (född 1934): Nice, signerad M Pyk, 76/380, färglitografi, 55x44 cm

Fack 12

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (27 bud)
1407949
2 400
1403773
1403650
1403772
1 900
1403650
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.