Harry Wichman oljemålning Stockholm

261050

WICHMAN, Harry (1916-1993): Kungsträdgården, Stockholm, signerad o daterad Wichmann -66, olja på duk, 41x65,5 cm; oramad

Konst, Måleri, Stockholmiana

Fack 7

Budhistorik (17 bud)
1409599
3 200
1409598
1409598
2 800
1409595
2 600
1409595
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.