Nils Kölare gouache

261046

KÖLARE, Nils (1930-2007): Utan titel, signerad och daterad N.Kölare -56, gouache, 31x47 cm

Smärre prickar i marginalen

Konst, Måleri

Rum 17

Nils Kölare gouache
Budhistorik (7 bud)
1409462
1408293
2 800
1408292
2 400
1403822
1401023

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.