Vas Hannelore Dreuthler

261040

VAS, glas, Åhus, Hannelore Dreuthler, 1989, arielteknik, signerad Studio Åhus Sweden, HD-AZ VS 12 SEK , höjd ca 20 cm

Nagg

Glas, Konstglas

Monter 31

Vas Hannelore Dreuthler

Budhistorik (18 bud)
1407295
1407107
1407209
1407107
950
1407208
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.