Vaser cloisonné

261014

VASER, 1 par, coisonné, Japan, 1900-talets andra hälft, dekor av tranor, trälådor medföljer, höjd 15 cm

Sprickor, nagg

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 30

Vaser cloisonné

Budhistorik

2014-08-28 kl 17:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.