Niels Peter Bolt blandteknik

261005

BOLT, Niels Peter (Danmark 1886-1965): Kvinna i interiör, signerad och daterad N P Bolt 1920, blandteknik, ca 89x89 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Niels Peter Bolt blandteknik

Budhistorik (2 bud)

1402888
1398330
600

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.