Brosch silver rosenstenar

261004

BROSCH, silver och delvis förgyllt, rosenstenar, föreställande blomkvist, 1800-talets andra hälft, höjd 4,5 cm

Broschnål+fäste skanas, tennlödningar, enstaka stenar med hack

Guld/Smycken

Kundcenter

Brosch silver rosenstenar

Budhistorik (10 bud)
1411660
2 600
1411659
2 400
1411657
1411368
1411367

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.