Kjell Åslund akrylmålning

260957

ÅSLUND, Kjell (född 1948); "Vildvuxen trädgård II", signerad och daterad ā tergo Kjell Åslund 2002, akryl och tempera på pannå, ca 148x83 cm

Konst, Måleri

Rum 16

Kjell Åslund akrylmålning
Budhistorik (9 bud)
1407928
1407917
1 700
1407826
1407825
1407788
600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.