Thomas Lawson oljemålning

260956

LAWSON, Thomas (Skottland/USA, född 1951): "Betrayal", signerad och daterad Lawson 83 a tergo, olja på duk, 168x167 cm

PROVENIENS: Metro Pictures, New York

Konst, Måleri

Visas på begäran

Thomas Lawson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1400900
2 800
1399151
1398869
1 800
1398177
1 700
1398176
1 600

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.