Staffan Östlund monumentalmålning Uppsala

260954

ÖSTLUND, Staffan (1924-2007): Uppsala, signerad och daterad 60, olja på duk, 140x640 cm; oramad, rullad

Hål i duk, fläckar

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (3 bud)

1407314
1405791
1401334

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.