Leopold Fare oljemålning

260953

FARE, Leopold (1926-1996): "Het dag vid Ceret, Frankrike", signerad Fare, olja på duk, ca 116x136 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (35 bud)
1407883
7 600
1407892
7 400
1407883
7 000
1407888
6 800
1407883
6 600

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.