Maurice Estéve litografi

260949

ESTEVE, Maurice (1904-2001): "Haut Perché", färglitografi, 1966, signerad och numrerad Estève 9/60, ca 50x35 cm

Gulnader
Colour lithograph, 1966, signed and numbered.

Rum 5

Maurice  Estéve litografi
Budhistorik (12 bud)
1407669
2 600
1408701
2 400
1407669
1408700
1407669
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.