Arthur Percy oljemålning

260944

PERCY, Arthur (1886-1976): "Molnet", signerad och daterad Percy 1957, olja på pannå, 45x54 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Arthur Percy oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1406406
1406383
1404049
850
1403853
1399024
750

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.