Olga Lanner oljemålning

260943

LANNER, Olga (1884-1961): "Kvällsstämning i Klara", signerad och daterad
Olga Lanner 1929?, olja på duk, 45x37 cm

Ytskador

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 3

Olga Lanner oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1402708
1 300
1402559
1402707
1402559
950
1401661
900

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.