Yrjö Edelmann fäglitografi

260942

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Inslaget paket, signerad Y Edelman, färglitografi, 70/175, 65x46 cm

Fack 12

Yrjö Edelmann fäglitografi
Budhistorik (23 bud)
1408256
1408257
1408256
1 900
1406671
1 800
1406671
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.