Yrjö Edelmann färglitografi

260940

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tandborste, signerad Y Edelmann, färglitografi, 44/150, 65x43 cm

Fack 12

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (15 bud)
1407015
1403765
1407014
1403765
950
1405865
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.