Arvid Jorm

260938

JORM, Arvid (1892-1964): Fjällandskapm signerad Jorm, olja på pannå, 23x26 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Arvid Jorm

Budhistorik

2014-08-28 kl 19:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.