Bruno Karlsson oljemålning

260935

KARLSSON, Bruno (född 1927): Motiv från Smögen, signerad och daterad Bruno Karlsson, -72, olja på duk, 40x65 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Bruno Karlsson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1404348
450
1402301
1404347
1402301
1398374

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.