Byrå 1800-tal

260934

BYRÅ, 1800-tal, rotfanér, 4-lådig, höjd ca 101, 90x51 cm

Omarbetad, backstycket ngt löst, bruksslitage.

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 4

Byrå 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
1407685
1407624
1407684
1407624
1407683
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.