Ernst Billgren färglitografi

260933

BILLGREN, Ernst (född 1957): "Järv i röd kostym", signerad Ernst Billgren, 4/90, färglitografi, 66x62 cm

Rum 6

Ernst Billgren färglitografi
Budhistorik (16 bud)
1408152
3 400
1408147
3 200
1408141
1406981
2 800
1406426
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.