Konsolbord England 1900-tal

260931

KONSOLBORD, England, 1900-tal, mahogny, lådor i sargen, höjd 78, 90,5x40,5 cm

Bordsskivan med ytskador, nyckel saknas

Rum 6

Konsolbord England 1900-tal

Budhistorik (25 bud)
1406237
2 400
1406221
1405794
1406037
1 900
1405794
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.