Fat i porslin Meissen

260928

FAT, porslin, Meissen, förstahandssortering, rik delvis förgylld dekor med rocailler och blommor, diameter 37 cm

Nagg

Keramik/Porslin

Monter 4

Fat i porslin Meissen

Budhistorik (9 bud)
1403331
750
1399850
700
1399850
650
1403330
600
1399850
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.