Vitrinskåp 1900-tal

260927

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, invändigt med glashyllor, övre del med fällbar lucka, höjd 215, 101x35 cm

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämtas vid Utlämningen

Rum 16

Vitrinskåp 1900-tal

Budhistorik (29 bud)
1407857
7 800
1407781
7 600
1407856
7 600
1407781
7 400
1407854
7 200

Slutpris SEK:
7 800
753 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.