Gungstol J16 Hans J Wegner

260926

GUNGSTOL, J16, Hans J Wegner, FDB Møbler, Danmark, svärtad bok, formgiven 1944, stämplad FDB made in Denmark, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

Möbler, Design

Rum 17

Gungstol J16 Hans J Wegner

Budhistorik (17 bud)
1407724
4 800
1407737
4 600
1407724
4 400
1407734
4 200
1407724

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.