Bengt Lindström blandteknik

260923

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Komposition, signerad Lindström, daterad a tergo 1969, blandteknik på pannå, 90x63 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Bengt Lindström blandteknik

Budhistorik (3 bud)

1399550
4 200
1399243
1399115

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.