John Newman komposition

260916

NEWMAN, John (USA 1952): Komposition, signerad, daterad och numrerad Johan Newman-1988 34/55, etsning, akvatint och litografi, ca 59,5x105 cm

Rum 4

John Newman komposition
Budhistorik (5 bud)
1407542
550
1402300
500
1405587
500
1402300
1398873

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.